✋برای اولین بار فروش شارژ تلفن همراه با روش mlmو شبکه سازی

در سایت پین پول,دارای مجوز از صنعت و معدن و نشان الکترونیک.

درسایت پین پول ثبتنام کنید,کد کاربری دریافت کنید و از این پس شارژ روزانه خود را از اینجا دریافت کنید و بامعرفی و دعوت دوستانتان مجموعه ی خود را بسازید و با کمک قدرت تصاعد درامد بسیار بالایی را کسب کنید,

بدون نیاز به زمان و باقدرت و سرعت رشد بالا,بدون ریزش

توجه کنید هیچ نیازی نیس از وقت نتورکتان روی این سیستم بگذارید

فقط کافیست ثبتنام کنید

این سیستم خودش رشد میکند,چون خرید شارژ هر روز توسط افراد انجام میشود و نیاز ۱۰۰%میباشد.

توجه کنید:سیستم بسرعت درحال رشد است پس فرصت رو از دست ندهید فقط کافیست شروع کنید ،

براتون جالب نیست که اگه بدونید

با ساخت مجموعه ای بسیار ساده فقط برای خرید شارژ

در ۴سطح باتصاعد ۲۰برید پایین

و هرکدام از این افراد در روز یک کارت شارژ ۱۰۰۰تومانی خرید کنند شما فقط۰/۵%پورسانت بگیرید

در طول یک ماه شما بالای ۲۵میلیون تومن درامد خواهید داشت

این است قدرت تصاعد

راهنمای ثبت نام در پین پول :

1-هنگامی که وارد سایت شدید گزینه ثبت نام را انتخاب کنید .

2- شماره موبایل خود را بدون صفر وارد کنید.

3- کد معرف را در صورت بودن گزینه ورود کد معرف وارد کنید .

4-نوع کاربری عادی را انتخاب کنید .

5- پس از ثبت نام پنجره داشبورد را که بزنید تا انتهای صفحه پایین امده و کد کاربری خودتون با لینک مستقیمش اون

پایین هست میتونید برای کسانی که دوست دارید زیر مجموعه شما بشن ارسال کنید.ضمنا در این قسمت میتوانید کسانی که به زیر مجموعه شما پیوستند را ملاحظه کنید.

6- جهت تایید شماره وثبت حساب بانکی جهت واریز پورسانت گزینه پروفایل را انتخاب کنید وپس از تایید شماره مجددا از پنجره پروفایل گزینه ویرایش را زده و اطلاعات خواسته شده را تکمیل کنید .

✅قابل توجه دوستان :
طی درخواست و سوالاتی که دوستان از بنده داشتند درباره ی قانونی بودن کار پین پول (شرکت نوین داده یاس بدر)
عرض کنم که من قبلا با سازمان صنعت و معدن تماس گرفتم و کاملا درباره ی شرکت استعلام گرفتم و در چند نکته نتایج رو اعلام میکنم،
✔️شرکت و سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک هست و مشکل فعالیت به هیچ وجه نداره
✔️خریدها از طریق بانک پاسارگاد انجام میشه و بانک هم قبل از اخذ قراراداد با شرکت مورد نظر توجه به داشتن نماد الکترونیک میکند
✔️چون هیچ جلسات پرزنت,اموزش در این باره در مکان فیزیکی خاصی نیاز نیس و وجود نداره,شرکت نیازی نیس حتما مجوز بازاریابی شبکه ای داشته باشد و درقالب شرکت نتورک مارکتینگ قرار گیرد و همان فروش مشارکتی کفایت میکند(البته در آینده تغییرات خوبی ایجاد میشود)
✔️فروشی درکارنیس البته اگر  فروشی هم باشد بازهم مشکلی ایجاد نمیشود,
➕پس مشکلی از نظر قانونی و از نظر  نامطمین بودن سایت وجود ندارد

این مطلب ربطی به سایت نداره فقط خواستم به شما ام اطلاع بدم که این فرصت و از دست ندید وجزء اولین ها باشید

خودم داشتم استفاده میکردم دلم نیومد باشما در میون نذارم

با کلیک بر روی لینک زیر توی سایت ثبت نام کنید

http://pinpool.ir/register/36398527

به چه شکل میتوانم هدف ها بهتر را برای ربات های اینستاگرام خویش گزینش کنم؟

درمان جوش صورت با آب آلکالاین

آب آشامیدنی سالم چیست؟

شارژ ,سایت ,  ,شرکت ,پول ,کد ,پین پول ,ثبت نام ,انتخاب کنید ,را انتخاب ,و از

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

موسسه حقوقی ندای افق دادگر اخذ مشاوره و صدور گواهی نامه ایزو فروش دستگاه تزریق پلاستیک سونلی در ایران در مقام طلب بادام زمینی روکش دار 02144536315 موسسه فرهنگی هنری رایانه ای سینا چاپ بنر در اصفهان تابلوسازی در اصفهان کلاس ششم دبستان حر بافق وبلاگ کلینیک پوست سی زم بازی کن